« wróć
kalinowe-sie-rozwija
Kalinowe się rozwija
Dodano: 2010-02-17

Wraz z początkiem roku Kalbud Deweloper rozpoczął prace nad IV etapem Osiedla Kalinowego. Po miesiącu sprzedaży już 40 proc. mieszkań znalazło swoich nabywców.

IV etap osiedla Kalinowego to mieszkania jedno-, dwu- i trzypokojowe o powierzchni od 37 do 66 m kw. W powstających blokach znajdzie się 36 lokali.

– Ich nabywcy już we wrześniu tego roku otrzymają klucze – mówi Tomasz Wnuk z firmy Kalbud. Deweloper przyznaje także, że zainteresowanie ofertą jest spore.

Klienci najczęściej pytają o mieszkania trzypokojowe – dodaje T. Wnuk. Deweloper podpisał już umowy sprzedaży na 40 proc. mieszkań z IV etapu, a kolejne 20 proc. objęte jest rezerwacją. Inwestycję, tak jak poprzednie etapy Kalinowego, realizuje Hochtief Polska SA.

Kalbud prowadzi równolegle także prace związane z trzecim etapem, którego budowa rozpoczęła się jesienią, a zakończenie planowane jest na koniec lipca tego roku. – Od września 2009 roku niemal wszystkie mieszkania z tej części osiedla znalazły już swoich nabywców. Równocześnie realizowany jest także rynek z fontanną, ławkami i przestrzenią spacerową – tłumaczy Tomasz Wnuk. Wokół centralnego placu deweloper zaplanował część handlową, w której znajdzie się m.in. sklep spożywczy, apteka, przedszkole oraz placówka NFZ.

Osiedle Kalinowe to największa inwestycja mieszkaniowa na terenie Rokietnicy. Zespół dwupiętrowych bloków stanowi kameralny kompleks z własną infrastrukturą, monitoringiem, automatycznym podlewaniem trawników, podziemnymi śmietnikami, miejscami parkingowymi, ławkami, skwerkami, placem zabaw dla dzieci oraz centralnym punktem osiedla (rynkiem), przy którym już niedługo otwarte zostaną punkty handlowo-usługowe.


Komentarze:

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

Oferta sprzedaży
Dom , 175 m²
840.000,00 PLN
Oferta sprzedaży
Mieszkanie , 69.76 m²
500.000,00 PLN
Oferta sprzedaży
Dom , 150 m²
298.000,00 PLN
Jeśli chcesz otrzymywać informacje z naszego portalu wpisz swój e-mail.


O nas Reklama Regulaminy Kontakt Pomoc Moje Konto
Copyright © 2009 Sempres Sp. z o.o. | Wszelkie prawa zastrzeżone
[CMS] by cdweb.pl